Našimi klienty jsou především:

  • domácnosti – byty, domy, chaty a chalupy
  • malé firmy – administrativní části, ordinace, čekárny, galerie i sklady
  • státní správa – servrovny, kanceláře

 

Vybrané reference z portálu NejŘemeslnící.cz

Multisplit ACOND ASA

Zadavatel:

Miroslava B. 

Zadání zakázky:

Realizace zakázky ve Veselí u Přelouče. Dodání a montáž klimatizace ACOND ASA_Multisplit. Vnitřní jednotky o výkonu 3,5 a 5 kW + venkovní jednotka umístěna ve štítu RD. Zákazník využije klimatizaci ACOND v obou režimech ( chladícím i topném). Montáž proběhla, na žádost zákazníka, o víkendu a dokončena byla za jeden den.

Hodnocení zákazníkem:

Rychlé, čisté, bez zbytečných řečí,super provedeni

https://www.nejremeslnici.cz/reference/742591-multisplit-acond-asa?csrc=provider

 


Klimatizace ACOND ACT_Galerie Minerálů Dvůr Králové nad Labem

Zadavatel:

Lubos Blaha

Zadání zakázky:

Realizovali jsme zakázku v Galerii Minerálů pana Luboše Blahy ve Dvoře Králové nad Labem. Instalovali jsme kazetové jednotky ACOND ACT. Vhodné umístění klimatizací zajišťuje a udržuje optimální teplotu Galerie. Vzhledem k prostředí bylo nutné dbát nejvyšší opatrnosti a dokončit zakázku za jeden týden. Venkovní invertorové jednotky jsou umístěné na zadní straně objektu, na nosných konzolích tak, aby nenarušovaly pohledovou částGalerie. Přikládáme stručnou fotodokumentaci k průběhu realizace. Galerii minerálů pana Blahy doporučujeme navštívit.

Hodnocení zákazníkem:

Naprostá spokojenost. Doporučuji.

https://www.nejremeslnici.cz/reference/733492-klimatizace-acond-act_galerie-mineralu-dvur-kralove-nad-labem?csrc=provider


Klimatizace ACOND ASA - RD Divišov

Zadavatel:

Uživatel_432796

Zadání zakázky:

Dodání a montáž klimatizace v RD Divišov. Montáž probíhala v zimě, za nepříznivého počasí, abychom pomohli vytopit místnost v RD člověku, který se díval na televizi a měl dva svetry.. Klimatizace vytápí nejen ke spokojenosti našeho zákazníka, ale i jeho kocoura.

Hodnocení zákazníkem:

Vzhledem k nepříznivému počasí,mrzlo,sněžení atd proběhla montáž OK,bez problému a velmi kvituji bezproblémovou komunikaci (jsem neslyšící).Výsledkem je bezva vytápění bytu.

https://www.nejremeslnici.cz/reference/731120-klimatizace-acond-asa-rd-divisov?csrc=provider