banner-Daikin

Daikin

Klimatizace Daikin ztělesňuje propojení krásy s nejmodernější technologií. Elegatní design a stylový vzhled dělá z klimatizačních jednotek značky Daikin dámu mezi klimatizacemi.

Kombinace těchto vlastností vyhovuje i těm nejnáročnějším zákazníkům.

10 důvodů proč Daikin

 • Velmi tichý provoz
  Hlučnost vnitřní jednotky klimatizace Daikin byla snížena na minimum, proto je její použití vhodné do ložnic, obývacích pokojů i kanceláří, kde není třeba rušivého elementu. 
 • Úspora energie / vyjimečná účinnost
  Klimatizace Daikin jsou nejlepším řešením Vašich potřeb chlazení a vytápění. Jejich hodnocení splňuje energetickou třídu A+++,  splňuje všechny požadavky pro nízkoenergetické domy.
 • Pohotovostní režim
  v čase pohotovostního režimu snižuje klimatizace Daikin spotřebu elektrické energie přibližně o 80%. V případě, že vnitřní jednotka nezaznamená v místnosti přítomnost osob, automaticky se přepne do pohotovostního režimu.
 • Ventilátor
  Jednotku je možné použít jako ventilátor, který fouká vzduch i bez chlazení, nebo vytápění.
 • Turbo režim
  Je možné zvolit pro rychlé chlazení místnosti, nebo topení, po vypnutí turbo režimu se jednotka vrátí zpět do přednastaveného režimu. 
 • Automatické přepínání chlazení – topení
  Klimatizace Daikin si dokáže automaticky zvolit režim ohřívání, nebo chlazení za účelem dosažení přednastavené teploty.
 • Tichý režim vnitřní jednotky
  Stisknutím tlačítka „Silent“ na dálkovém ovladači, lze snížit provozní hlučnost vnitřní jednotky. 
 • Filtr s apatitem titanu s dezodorizačním účinkem
  Zachytává ze vzduchu prachové částice a škodlivé chemické látky organického původu, jako jsou bakterie, viry, nebo alergeny.
 • Samodiagnostika
  Zjednodušuje údržbu a diagnostiku poruchy.
 • Automatický restart
  Jednotka se po výpadku napájení automaticky spustí s původním nastavením.

Modely DAIKIN

URURU SARARA

Jednotka Ururu Sarara uvádí inovativní technologii a novou úroveň chytrého ovládání klimatizace, za což získala prestižní cenu Red Dot.Používá pět způsobů úpravy vzduchu, které dohromady tvoří dokonalý komfort.

5 technologií úpravy vzduchu:

 • Vytápění a chlazení jednou jednotkou, celoroční komfort s nejlepším štítkem spotřeby.
 • V zimě funkce Ururu udržuje vlhkost vzduchu a příjemný pocit, bez zbytečného vytápění.
 • V létě odstraňuje přebytečnou vlhkost a udržuje stálou teplotu bez zbytečného chlazení.
 • Výměnu vzduchu i při zavřených oknech.

STYLISH

Umožňuje vám výběr ze čtyř barev a její design neruší prostor. Její malé rozměry z ní činí nejkompaktnější jednotku na trhu. Inteligentní čidlo zajišťuje komfortní tepelnou pohodu. Speciálně vyvinutý ventilátor optimalizuje proudění vzduchu a zvyšuje tak energetickou účinnost při nízké hlučnosti. Daikin online Controller je aplikace, kterou můžete začít ovládat váš systém.

PERFERA

Nabízí nejlepší výkonnost s nejvyšší celoroční energetickou účinností a nižšími provozními náklady. Funkce posílení tepelného výkonu hned po zapnutí klimatizace rychle vytopí váš domov. Nastavené teploty je dosaženo až o 14% rychleji než u běžné klimatizace. Tato univerzální jednotka čistí vzduch po celý rok. S Daikin Online Controller máte přehled o spotřebě energie.

COMFORA

Filtr se stříbrnými částicemi odstraňuje alergeny, zachytává pyly a čistí vzduch. 3D proudění vzduchu, aby proud cirkuloval i do koutů velkých prostor. Vysoká energetická účinnost při chlazení a vytápění.

 

Uvažujete o klimatizaci a potřebujete poradit?

Volejte: +420 774 324 769

Napište nám pro nezávaznou kalkulaci nebo si domluvte schůzku s naším technikem.